Школа №7 розташована по вулиці Петра Слинька, яка у далекому минулому називалася Олександрівська. З 1902 по 1917 р.р. на території школи знаходилася панська будівля – винокурня. У роки Великої Вітчизняної війни школа стала нелегальним госпіталем для радянських військо-полонених, який очолював лікар З.Ю. Трохименко.
У 1951 році було засновано семирічну школу робітничої молоді №7, у якій навчалось 200 дітей. Першим директором був Олександров Михайло Дмитрович, який очолював педагогічний колектив у складі 22 чоловік. Навчання велось українською та російською мовами. Заняття проходили у двох корпусах. У школі була майстерня, приміщення якої збереглося і до сьогоднішнього дня.
На початку 60-х років школа перейменована із семирічної у восьмирічну. Із 1955 по 1977 р.р. школу очолював Устименко Іван Лукич, якому за вагомий внесок у розвиток освіти присвоєно звання «Відмінник народної освіти».
Із 1980 по 1986 р.р. директором школи працює Пугачова Марія Яківна, «Відмінник народної освіти», «Ветеран праці» вносить вагомий внесок у початок будівництва нового приміщення школи.
У 1986 році розпочату Марією Яківною справу продовжує молодий випускник Полтавського педінституту ім. В.П.Короленка Гринь Олексій Іванович.
Першого вересня 1987 року відчинились двері нового приміщення школи. У червні 1998 року школа реорганізована у загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.
Школа пишається своїми випускниками:
Раїсою Плотніковою – відомою поетесою, членом Спілки Письменників України.
Тамарою Твердоступ (Волковою), майстром міжнародного класу із легкої атлетики, багаторазовим призером чемпіонатів України, Європи , Світу.
Михайлом Панченком, доктором фізико космічних наук. Михайло у 1999 році закінчив Київський національний університет ім. Шевченка (фізичний факультет, фізика космосу). Працював у науково-дослідному інституті ім. Коперника (м. Торунь, Польща). Тепер працює в Університеті м.Грац (Австрія). У 29 років Михайло став доктором фізико-космічних наук.
У школі відкрито два музеї: музей вишивки імені Героя України В.С. Роїк та музей історії школи № 7.
З 1995 року і по цей день навчальним закладом керує Гринь Ірина Миколаївна.
З лютого 2014 року школа носить ім'я Героя України Віри Роїк - народної майстрині та вишивальниці.