Завдання школи - навчити жити.

Ми повинні виховати Людину,

здатну створити своє

особисте життя.
П.Блонський

Наші випускники - наша гордість. Ми пишаємося тим, що деякі з них після закінчення навчання повернулися до рідних стін і продовжують нести найкращі традиції дружньої шкільної сім'ї.

Це Кононович Людмила Іванівна - випускниця 1987 року, вчитель української мови та літератури, Риженко Тетяна Олександрівна - випускниця 2000 року, вчитель англійської мови, Омельченко Любов Вікторівна - випускниця 2004 року, вчитель образотворчого мистецтва та керівник танцювального гуртка "Каравела", Голяка Юлія Валентинівна - випускниця 2007 року, секретар школи, Семененко Альона Володимирівна - випускниця 2010 року, вчитель інформатики.

Із стін школи вийшло багато випускників, які прославили її не лише в місті, в Україні але і далеко за межами держави.

Дем'янець Володимир Миколайович - випускник 1969 року, директор Лубенської загальноосвітньої школи №2, а з 1 вересня 2000 року за сумісництвом - директор авіакосмічного ліцею Національного авіаційного університету, що функціонує на базі школи №2, депутат міської ради з 1982 року.

Плотникова Раїса Василівна - поетеса, прозаїк. Член Національної спілки письменників України, Лауреат премій ім. Л. Бразова (2008 рік), В. Малика (2011 рік), І. Котляревського (2012 рік), Лауреат ХХ Всеукраїнського літературного фестивалю "Просто так" (2009 рік), Загальнонаціонального конкурсу "Українська мова - мова єдина" (2011 рік). Твори Раїси Плотникової друкуються в збірниках, періодичних виданнях. Окремими виданнями вийшли збірки поезій, новел, прози. Живе і працює у м. Лубни.

Мисюра Анатолій Миколайович - випускник 1988 року, почесний працівник МВС України, "Заслужений юрист АРК".

Волкова Тамара - випускниця 1992 року, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, багаторазовий призер чемпіонатів України (1996-2006 років).

Окремо хотілося б наголосити на гордості нашої школи, випускнику 1992 року, доктору фізико-космічних наук Панченку Михайлу, який на сьогоднішній день працює і проживає в Австрії.

Пилипенко Євгеній - випускник 2006 року. Після закінчення Полтавського університету економіки і торгівлі працює в успішній українській фірмі "Ресурс".

Євдокимова Вікторія - випускниця 2007 року. Успішно закінчивши Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю "лікар ветеринарної медицини" розпочала свою трудову діяльність в Данії, де живе і працює донині.

Сергієнко Максим - випускник 2009 року. По завершенню навчання в Київському національному університеті імені В. Гетьмана за спеціальністю "маркетолог" працює у DEPOSITSHOTOS - міжнародному фотобанку, що активно співпрацює з багатьма країнами Європи та Канади.

Сорокотяга Катерина - випускниця 2013 року. Закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ. Зараз працює інспектором ювенальної превенції сектору превенції Лубенського ВП, лейтенант поліції.