Всього матеріалів в каталозі: 14
Сторінки: 1 2 »

Читацька культура – це складова частина загальної культури особистості, комплекс знань, умінь і почуттів читача, що передбачає свідомий вибір тематики читання, його системність з метою повноцінного і глибокого сприйняття та засвоєння літературного тексту. Оцінка впливу літератури на школярів проводиться з трьох аспектів: освітньо-змістового, практичного та ціннісно-орiєнтаційного.

Мої статті | Переглядів: 333 | Додав: Green_Tee | Дата: 2018-02-21 | Коментарі (0)

Критичне мислення входить до загальної структури мислення в процесі пізнання і є мисленням вищого порядку.

Мої статті | Переглядів: 381 | Додав: Green_Tee | Дата: 2018-02-21 | Коментарі (0)

Школа – ось основна ланка, яка має забезпечити учня необхідними знаннями, прищепити їй цінності суспільства сталого розвитку, навчити приймати самостійні рішення.

Мої статті | Переглядів: 312 | Додав: Green_Tee | Дата: 2018-02-21 | Коментарі (0)

«Учитель повинен свідомо іти в ногу із сучасністю, пройматися і надихатися силами, що відтворилися в ній.»

Адольф Дістерверг

Мої статті | Переглядів: 582 | Додав: Green_Tee | Дата: 2018-02-21 | Коментарі (0)

Харчування – це необхідний процес для підтримання життя людини. Без вживання їжі та води людина може прожити лише кілька діб. Алі для того, щоб бути здоровим, потрібно не просто харчуватись, а харчуватись правильно. Здорове харчування передбачає вживання продуктів у правильному режимі та кількості, крім того, смороду мають бути збалансованими.

Мої статті | Переглядів: 332 | Додав: Green_Tee | Дата: 2018-02-17 | Коментарі (0)

Грип – це гостра вірусна інфекційна хвороба, що характеризується ураженням верхніх дихальних шляхів з переважанням трахеобронхіту, вираженою інтоксикацією з гарячкою.

Мої статті | Переглядів: 274 | Додав: Green_Tee | Дата: 2018-02-17 | Коментарі (0)

Стаття присвячена темі "Комп’ютерні технології як засіб розвитку творчої  особистості учня"

Мої статті | Переглядів: 313 | Додав: Green_Tee | Дата: 2018-01-22 | Коментарі (0)

Використання комп’ютерних програм у навчальному процесі дає змогу найбільш повно реалізувати принцип особистісно-орієнтованого навчання. Індивідуалізація процесу навчання здійснюється завдяки великому потенціалу комп’ютерних засобів щодо адаптації до потреб кожного учня. Стає можливо враховувати не лише вікові особливості та рівень підготовленості учнів, але й індивідуальні психологічні характеристики кожного учня.

Мої статті | Переглядів: 329 | Додав: Green_Tee | Дата: 2018-01-22 | Коментарі (0)

Дисципліна – це умова, засоба і результат виховання, які потребуюють зусиль учасників освітнього  процесу.  Дисципліна відображає нагромаджений  досвід поведінки учня, ставлення його до навчання,  відношення до учасників процесу.

Мої статті | Переглядів: 335 | Додав: Green_Tee | Дата: 2018-01-22 | Коментарі (0)

Ігрові технології на уроках інформатики стимулюють краще запам’ятовування і розуміння навчального матеріалу, сприяють підвищенню мотивації і дають змогу учневі самостійно і неодноразово відтворювати здобуті знання у нових ситуаціях, сприяють розвитку ініціативи, пізнавальної активності, самостійності.

Мої статті | Переглядів: 340 | Додав: Green_Tee | Дата: 2018-01-22 | Коментарі (0)